آیا اعلام زمان پایان تخمینی لیگ برتر/دربی بدون تماشاگر برگزار می شود؟

556424 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، سهیل مهدی درباره زمان برگزاری لیگ برتر پس از جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: جام جهانی روزهای خوب و دیدارهای گرمی پشت سر دارد اما با توجه به بحث برنامه زمانی که باید در نظر گرفته شود، از روز بعد از فینال این ما لیگ خودمان را شروع می کنیم. امسال با توجه به تعطیلاتی که برای جام جهانی رخ داد، بین دو نیم فصل استراحتی نداریم و هفته دوازدهم لیگ 8 و 9 آذر برگزار می شود. بلافاصله به هفته های 13، 14 و 15 می رویم.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: پنجره نقل و انتقالات بعد از پایان هفته پانزدهم باز می شود، بنابراین تیم هایی که می خواهند تغییر ایجاد کنند می توانند این کار را انجام دهند. ما بین هفته 15 و 16 یک دور حذفی برگزار خواهیم کرد تا تیم ها بتوانند از بازیکنان جدید خود در جام حذفی استفاده کنند. ما بعد از این مرحله حذفی در هفته شانزدهم بازی خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون مسابقات سازمان لیگ با بیان اینکه در نیم فصل دوم وقفه زیادی نخواهیم داشت، تصریح کرد: با توجه به اینکه در روزهای نزدیک به سال جدید به ویژه 5 و 7 اسفند ماه اوج ترافیک وجود دارد. ، پرواز، اجاره هتل و غیره داریم، معمولاً تا این مرحله طبق روال هر سال در مسابقات پیشرفت می کنیم. روزهای فیفا از روز اول فروردین شروع می شود و باید لیگ را برای آن 10 روز تعطیل کنیم تا به برنامه های تیم ملی و فیفا احترام بگذاریم. بلافاصله بعد از این تاریخ یا شاید بعد از تعطیلات نوروزی، لیگ را از سر بگیریم.

  ادعاهای وال استریت؛ ایران قصد دارد به عربستان سعودی حمله کند

مهدی درباره زمان پایان لیگ و فینال جام حذفی توضیح داد: امیدواریم اواسط خرداد یا حدود یک هفته لیگ را تمام کنیم.

وی درباره آخرین تحولات پیرامون دربی پایتخت که قرار است 8 آذر برگزار شود، گفت: زمان و تاریخ این دیدار را تغییر نداده ایم مگر اینکه تصمیم جدیدی گرفته شود اما فعلا تاریخ و ساعت قبلی پابرجاست. .

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: نه تاج ندارم.

مهدی در خصوص تلاش باشگاه استقلال برای ورود تماشاگرانش به ورزشگاه آزادی برای دربی، تاکید کرد: با توجه به صحبت های فتح الله زاده، ما هم می خواهیم تماشاگران در سکوها حضور داشته باشند، اما تصمیمات بر اساس میل مسئولان نظارتی اتخاذ می شود. ، ژیل صلاح و وزارت امور داخلی در هر استان. استان ها با توجه به شرایط خود در مورد شرایط خود تصمیم می گیرند و این تصمیم بر عهده هیئت تامین استان است.

وی در خصوص اینکه آیا تصمیم نهایی برای تماشاگران تهرانی این است که این دیدار را پشت درهای بسته برگزار کنند، پاسخ داد: با توجه به تغییر برخی اعضای هیات تامین استان تهران، دوشنبه یا سه شنبه این هفته با این عزیزان جلسه خواهیم داشت. هفته و انشالله به زودی در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد البته فعلا تصمیم بر این است که بازی بدون تماشاگر برگزار شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید