آیا اسکوچیچ به ماندن امیدوار است؟

وضعیت دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان برای ادامه همکاری با فدراسیون فوتبال در هاله ای از ابهام است و هر روز اخبار متفاوتی از ادامه کار او در ایران و یا جدایی اش از تیم ملی به گوش می رسد.

با تمام این اوصاف، اسکوچیچ پس از جلسه اخیر با هیات مدیره اتحادیه فوتبال اروپا به اروپا بازگشت تا کار خود را برای آماده سازی تیم ملی آماده کند و به نظر می رسد این مربی کروات در حالی که وضعیتش در تیم ملی به همین شکل است، طبق برنامه کارها را انجام دهد. روشن شد . طبق برنامه ادامه خواهد یافت.

اسکوچیچ روز گذشته با شهاب زاهدی، مهاجم ایرانی شاغل در اروپا جلسه ای برگزار کرد تا از آخرین وضعیت خود مطلع شود. این برنامه برای سایر لژیونرها نیز اعمال خواهد شد. چرا که اسکوچیچ قصد دارد به کشورهای مختلف سفر کند تا از آخرین وضعیت بازیکنان ایرانی شاغل در اروپا مطلع شود. او قصد دارد علاوه بر صحبت با بازیکنان، با مربیان آنها نیز صحبت کند تا از وضعیت فنی و روحی بازیکنان مطلع شود.

علاوه بر این، اسکوچیچ قصد دارد با مربیان بازیکنان ایرانی شاغل در اروپا صحبت کند تا رضایت آنها را برای حضور زودهنگام تیم ملی در اردوی تیم ملی جلب کند. دراگان از باشگاه های اروپایی خواهد خواست که لژیونرهای ایرانی به جای یک هفته زودتر، 12 روز زودتر به اردو بیایند، باید دید آیا باشگاه های اروپایی با چنین درخواستی موافقت خواهند کرد یا خیر. در این میان باید دید با حضور اسکوچیچ در تیم ملی راهی جام جهانی 2022 می شود یا خیر!

  قیمت سکه و طلا و دلار چهارشنبه 1 تیر 1401

دیدگاهتان را بنویسید