آنها می خواهند کشورهای مسلمان را به سمت همجنس گرایی و ازدواج با حیوانات سوق دهند

حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان شامگاه سه شنبه در جمع مردم پلدهتر و معمولاً ضمن تسلیت ایام فاطمیه (س) با بیان این حدیث قدسی خطاب به پیامبر گرامی اسلام (ص) لما خلقتک، وَ لولا فاطمة لما خلقتکما» (ای محمد، اگر تو نبودی دنیا را نمی آفریدم و اگر علی نبود تو را نمی آفریدم». و اگر تو فاطمه نبودی شما هر دو را نمی آفریدم) فرمود: اگر هستی ولی در آن راهنما و راهنما هستی و اگر هدایت نباشد خلقت باطل و در بیهوده است، پس اگر رسالت و نبوت پیامبر(ص) نبود، خلقت به هیچ وجه صورت نمی گرفت، زیرا اگر چنین می شد بیهوده و بیهوده بود. حفظ و تداوم آن این مأموریت در دست امیرالمومنین(ع) و حضرت صدیقه طاهره(س) است، یعنی اگر مأموریتی باشد، ولی قطع شود و ادامه یا حفظ نشود، خلقت باطل است.

وی ادامه داد: اگر حضرت فاطمه(س) نبود، پیامبر اسلام(ص) و حضرت امیرالمومنین(ع) خلق نمی شد زیرا ادامه رسالت و امامت در گرو جهاد و پاسداری حضرت بود. فاطمه (علیها السلام). هر دو به تبلیغ معارف نبوی و دفاع از ولایت و امامت پرداختند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی بیان می کند: در این ایام فاطمیه (س) تا ایام منتهی به ولادت این بانوی بزرگوار، باید سیره پیامبر، علوی، فاطمی و مهدوی را ترویج و گسترش دهیم. جوامع

وی یادآور شد: رژیم سلطه در 43 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ما را متضرر و خانواده های داغدار را به همراه داشته است اما هرگز نتوانسته قامت این ملت را خم کند و در اراده آهنین ملت خللی ایجاد کند. مردم.

  گفتگوی مکرون با رئیسی درباره حقوق بشر

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی خاطرنشان کرد: آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی باید مورد استقبال و ترویج قرار گیرد و از منسوخ شدن و فراموشی جلوگیری شود.

وی یادآور شد: باید مراقب باشیم که تحولات فرهنگی پنهان امروز جزو برنامه های نظام است زیرا دیدند با ابزار نظامی نمی توانند با این ملت آشتی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی تاکید کرد: فرقش این نیست که شما چند تار مو کم دارید، محدودیت شرعی حجاب و کفن است و رعایت نکردن آن حتی اگر چند مو باشد حرام است، اما کسانی که پشت سر هستند، حجاب و کفن است. صحنه ها به دنبال چه ملت هایی هستند که مسلمانان را به سمت همجنس گرایی و ازدواج حیوانات سوق می دهند و این با تغییرات فرهنگی پنهان انجام می شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: امروز در این جنگ فرسایشی ترکیبی دشمن به دنبال فرسودگی ماست. آنها می خواهند ادامه فتنه را به جنگی تبدیل کنند که از یک طرف انقلابیون را خسته کند و از طرف دیگر در دل جنایتکاران و تجزیه طلبان امید ایجاد کند.

خجت الاسلام شاهروحی افزود: ملت ما جنایتکاران و تجزیه طلبان را می شناسد. آنها منفورتر از آنچه مردم ایران بخواهند هستند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان خاطرنشان کرد: یکی از مناطقی که با نظام حکومت داری مواجه شد، استان لرستان و منطقه پلدختر بود که در دوران انقلاب اسلامی و قبل از آن، بزرگان منطقه در پیشبرد اهداف عالیه اسلام تأثیرگذار بودند. و ترویج فرهنگی وقتی تاریخ سرزمین های پلدچتر و اوسودان را رصد می کنیم، می بینیم که در دوران هشت سال دفاع مقدس نقش ممتازی داشته اند.

  قتل و فحاشی هیچ مشکلی را حل نمی کند

وی افزود: با توجه به ظرفیت های شهرستان پلدچتر در زمینه های مختلف باید اقدامات ارزنده ای در خدمت رسانی به مردم انجام شود.

امام جمعه خرم آباد تصریح کرد: اگر همه امکانات منطقه شناسایی شود و جمعیتی متشکل از مسئولان و نخبگان کشوری که اهل این شهرستان هستند و به وطن خود علاقه مند هستند و از همه آنها خواه ساکن باشند تشکیل شود. استان یا کسانی که نیستند. اگر دعوت شوند و اندیشه و خردشان در کنار هم جمع شود، قطعاً می تواند در ارتقای فرهنگی، توسعه اقتصادی، توسعه شهروندی و آبادانی منطقه موثر باشد.

منبع: میدان

دیدگاهتان را بنویسید