آنها می خواهند پرسپولیس را به حاشیه برانند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: می خواهند پرسپولیس را به حاشیه برانند و بحث توافق پنهانی را مطرح کنند.

مرتضی کرمانی مقدم درباره شایعات و شایعات نتیجه تلخ باخت پیکان برابر پرسپولیس 10 نفره گفت: در این روزهای حساس پایانی فصل طبیعی است که بخواهند پرسپولیس را به حاشیه برانند و در نتیجه دیگری را قربانی کنند. تیم پیکان و سرمربی اش معتبی حسینی تهمت می زنند، هیچ کدام از اینها صحت ندارد، حسین را می شناسم، او مربی جوانی است که کارش را خوب و بدون تمایز انجام می دهد، اما برخی می خواهند یکی دو نفر را قربانی کنند تا پرسپولیس حاشیه ساز شود. .

او گفت: همه چیز در زمین فوتبال مشخص می شود. فیلم بازی را تماشا کنید بازیکنان پیکان برای موفقیت تیمشان زحمت کشیدند اما وقتی تیم 10 نفره باشد انگیزه بازیکنان این تیم بیشتر می شود. پرسپولیس در این دیدار پس از اخراج آلیشیا موفق شد دوباره جمع شود و برنده بازی شود.

کرمانی مقدم با بیان اینکه چند مربی استقلال در لیگ برتر حضور دارند، گفت: بله، اگر بخواهیم طوری به فوتبال نگاه کنیم که استقلال قهرمان شود و با قهرمانی اش مشکلی نداشته باشد در حالی که هیچ مربی با خودش فوتبال بازی نمی کند. شهرت. “تیم سابق او برنده می شود. همه برای موفقیت تیم خود تلاش می کنند.

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه عقب ماندگی 4 امتیازی با استقلال قابل جبران است، گفت: در همان زمان که 6 امتیازی از استقلال بودیم، گفتم که قهرمانی دور از محدوده پرسپولیس نیست. این را به خاطر بازی های باقی مانده دو تیم گفتم. با این حال من می گویم اگر پرسپولیس مراقب حواشی باشد می تواند قهرمان شود که این بستگی به خود آقای یحیی و نحوه مدیریت خوب تیم دارد.

  آیا تعلیق مذاکرات به تنش روسیه و آمریکا مرتبط است؟

دیدگاهتان را بنویسید