آنها می خواهند ایران را به سوریه تبدیل کنند

به گزارش مستقل آنلاین، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز چهارشنبه در همایش نقش جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: امروز بر اساس شناخت دشمن به دنبال سوریه ای کردن ایران اسلامی و تبدیل ایران هستند. به سوریه ای دیگر

صفایی بوشهری افزود: امروز جهان بر اساس آموزه های دینی به ایران اسلامی به عنوان پرچمدار آزادی، استقلال، پیشرفت و تمدن نگاه می کند، اما دنیای استکباری که به دنبال غارت ثروت و تسلط بر منابع انرژی است به دنبال ایجاد بحران و تنش در ایران است. ایران..

وی تصریح کرد: هدف استکبار جهانی این است که تمام دستاوردهای نظام را که حاصل شهادت است از بین ببرد و کشور را به بحران و بلاتکلیفی بکشاند سپس نقشه شوم براندازی و انتقام از نیروهای انقلاب را اجرا کند.

امام جمعه بوشهر گفت: یک نفر به هر دلیلی جان خود را از دست می دهد و مقامات قضایی نیز پیگیر موضوع هستند اما دشمن با سوء استفاده از شرایط و ایجاد مشکل برای مردم و پلیس، شرایط فعلی را طراحی کرده است. ما فساد و فحشا و ظلم و جنایت داریم و روزی نیست که سرخ پوستان آمریکایی کشته نشوند.

وی تصریح کرد: ایران در تمامی عرصه های سیاسی، فرهنگی، علمی و فناوری از ویژگی های بالا و استقلال لازم برخوردار است و به همین دلیل رئیس جمهور ایران با اقتدار در سازمان ملل از منافع این ملت و استکبار جهانی حمایت می کند. توسط ایالات متحده به نمایش درآورده است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مردم ایران با تمام توان از ایران حمایت می کنند، گفت: مگر می شود با وجود این همه شهید و اسیر، پس از مدتی همه آرمان ها و ارزش ها کنار گذاشته شود؟

  حمله نظامی به سوریه به منطقه آسیب رسانده و به نفع تروریست ها خواهد بود

وی تاکید کرد: برای این انقلاب خون های زیادی ریخته شد و ملت ایران برای این انقلاب زحمات زیادی کشید و دشمن باید بداند که این نظام به این راحتی آسیب نمی بیند.

امام جمعه بوشهر خطاب به آمریکا، انگلیس و کشورهای مرتجع منطقه اعلام کرد: تا این انقلاب ادامه پیدا نکند و ولایت نباشد، ملت ایران با تمام وجود از حریم انقلاب دفاع خواهند کرد./ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید