آنها مرا به مرگ تهدید کردند!

سید احمد خاتمی در مراسم افتتاحیه مدرسه حقوقی امیرالمومنین (علیه السلام) که با حضور جمعی از اساتید، طلاب و طلاب حوزه علمیه قم برگزار شد، با اشاره به اغتشاشات و اغتشاشات اخیر و به عنوان تلاوت آیه «والا یزعلون یقاتیلونکم حتا یارودوپم عن دینکم ایگفتن و ستاوا»: فتنه 78، 88، فتنه گاسینی 98 و 1401 که در مراحل پایانی آن هستیم، همه یک هدف داشتند و دارند و آن این است. برای براندازی نظام ولایی

عضو شورای عالی حوزه های علمیه افزود: همان براندازانی که امروز می خواستند نظام نبوی را براندازند می خواهند نظام ولایی را براندازند و نمی توانند. شکی نیست که این تلاش ها مذبوحانه است.

وی در ادامه آیه کریمه به آیه «الله اکمال نور الکافرین» توجه کرد و تصریح کرد: ما مطلقاً از دین و از هر جزء دین از جمله حجاب کنار نمی رویم. حجاب حکم قطعی دین است و به فضل الهی نظام اسلامی از این حکم قطعی خارج نخواهد شد. دشمن این عقب نشینی را دنبال می کند، این شلوغی ها و جنجال ها برای این است که ما از دین عقب نشینی کنیم و به یاری خدا تا آخرین انسان و تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خون در این راه ایستاده ایم.

وی با بیان اینکه به حکم خداوند باید برای سران قیام ها عذاب مثالی در نظر گرفته شود، اظهار داشت: شکی نیست که سران قیام از بیرون تغذیه می شوند، پول داده می شوند و هدایت می شوند. همانطور که وزیر کشور نیز اشاره کرد. با من به عنوان عضو قانونی ECS تماس گرفتند و تهدید کردند که اگر استعفا ندهی سرت را روی سینه ات می گذاریم! بعد از بررسی مشخص شد که از خارج تماس گرفته اند!

  ما از خانم ها نخواستیم که به ورزشگاه بیایند!

به نقل از بخش اخبار؛ خاتمی با بیان اینکه با مردم همراهی نکردم، در اغتشاشات دشمن را ناکام گذاشتم، گفت: به عنوان حوزه علمیه باید بگوییم که حوزه انقلابی بود، انقلاب را ایجاد کرد و انقلابی خواهد ماند. نسلی که در این مکتب پرورش یافتند و امثال آن را باید پاسدار انقلاب دانست و همین است که اسلام را حفظ می کند.

در نهایت گفت: جریاناتی هستند که همان خط دشمن را دنبال کرده اند. آنها تز جدایی دین از سیاست را که تز رضا هانی است را ترویج می کنند و می خواهند دانشجویان آینده را نسبت به نظام و انقلاب بی تفاوت کنند که این یک توطئه است. ما به دنبال حوزه انقلابی هستیم، همان حوزه ای که مقام معظم رهبری و امام راحل قبل از ایشان می خواستند، بنابراین مدیر باید انقلابی باشد و مدیر غیرانقلابی همان حوزه نیست.

دیدگاهتان را بنویسید