آنها در اردیبهشت 1401 فرستاده شدند

537725 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولانی که در اردیبهشت ماه سال 1401 گواهی آماده به خدمت دریافت کرده اند با ارائه شناسنامه به یکی از دفاتر نیروی انتظامی الکترونیکی (پلیس + 10) مراجعه کنند. بازداشت شدگان به مراکز آموزشی مراجعه و بر اساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

این دسته از مشمولان باید در ساعت، مکان و مراکز اعلام شده در شناسنامه مشمولان در روز پنجشنبه اول اردیبهشت ماه سال جاری حضور یافته و به اورژانس اعزام شوند.

صادرکنندگان باید کارت تزریق واکسن کووید 19 و مننژیت و واکسن مضاعف را در روز ارسال به همراه داشته باشند.

متقاضیان باید اصل مدارک مورد نیاز شامل برگه آماده خدمت، برگه توصیه نامه، برگه واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه و همچنین مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است که عدم حضور به موقع در زمان و مکان تعیین شده غیبت محسوب می شود و طبق مواد 10 و 58 قانون خدمات کشوری با آنان رفتار خواهد شد.

در این اطلاعیه آمده است داوطلبان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا 096480 و یا کانال خبری نظامی پیام رسان سروش به نشانی khabaresabazi @ از آخرین اخبار نظامی مطلع شوند.

انتهای پیام/

  بازی با ایران برای ما چالش بزرگی است

دیدگاهتان را بنویسید