آنها باید تصمیم عاقلانه ای در مورد آینده تیم ملی بگیرند

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به لزوم تغییر نگاه به انتخاب سرمربی گفت: باید نگاه خود را به آینده تغییر دهیم زیرا نتایج تیم ملی در جام جهانی نشان داد که شرایط مساعدی نداریم.

بهزاد داداش زاده درباره عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2022 قطر گفت: وقتی مقابل مهم ترین حریفان بازی می کنید به این معنی است که برای تیمی که قصد داشت تا حذفی ها ادامه دهد، نتیجه خوبی کسب نشد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران درباره عملکرد تیم ملی افزود: باید در اردوی تیم باشی تا تمرکز و استرس آنها را درک کنی این دوره از جام جهانی ابعاد مختلفی داشت و بازیکنان تیم ملی ایران مجبور بودند آنها آرام بازی می کنند اما به نظر من تاکتیک های بهتری می توانست مد نظر کادر فنی باشد. باخت سنگین به انگلیس و گل نخوردن آمریکا برای فوتبال ملی گران تمام شد.

داداش زاده درباره عملکرد کارلوس کی روش در سومین حضور متوالی ایران روی نیمکت در جام جهانی گفت: باید مسیر پیشرفت را حس می کردیم. هر نتیجه ای جز ارتقاء برای ما خوب تلقی نمی شود. وقتی خودمان را اول آسیا می‌دانیم باید بهتر از سایر تیم‌های قاره بازی می‌کردیم یا نتیجه می‌گرفتیم، اما در واقعیت و در طول مسابقات دیدیم که ژاپن خیلی بهتر از ماست.

وی به لزوم تغییر ساختار فنی تیم ملی ایران اشاره کرد و گفت: انتخاب آینده تیم ملی ایران مهم نیست. مهم تعیین استراتژی برای تیم ملی است. اگر بدانیم در کوتاه مدت تا جام ملت های آسیا 2023 چه می خواهیم از تیم ملی و چه هدف بلندمدتی در نظر گرفته ایم، می توانیم به آینده تیم ملی ایران امیدوار بمانیم.

  چه برندی از دستگاه تصفیه آب بخریم؟

داداش زاده در پایان خاطرنشان کرد: قبلا هم گفته بودم با نسل طلایی تیم ملی روبرو نشدیم که حالا می خواهیم نگران جایگزینی آنها باشیم. بازیکنان جدید با استعدادهای فراوان می توانند تیم ملی ایران را در مسیر موفقیت هدایت کنند. مدیریت فدراسیون فوتبال باید هرچه زودتر تصمیم عاقلانه ای برای آینده تیم ملی بگیرد. همه چیز از این تیم شروع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید