آموزش پیگیری ساماندهی شهریه ها و قراردادها

559513 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، عباس گلرو با اشاره به ضرورت ساماندهی نیروی انسانی شاغل در نظام آموزشی کشور، از ساماندهی نیروی انسانی که در قالب های مختلف از جمله آموزش و قراردادی استفاده می شود، خبر داد و گفت: موضوع ساماندهی نیروی انسانی است. نیروهای آموزشی مورد بحث قرار می گیرند مهم است که انجام شود.

ادامه مطلب

وی با اشاره به مراجعه مکرر نیروهای آموزش و پرورش غیررسمی به دفاتر نمایندگان خانه ملت در سراسر کشور و استان سمنان، خواستار تغییر وضعیت همکاری ها شد: این نیروها باید ساماندهی شوند و مجلس هم تصمیمات خوب بگیر

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در شورای اسلامی گفت: قانون طبقه بندی معلمان باید از ابتدای مهر 1400 اجرایی شود و دولت می تواند معوقات این قانون را به معلمان پرداخت کند.

گلرو با تاکید بر اینکه مجلس بر این باور است که آموزش و پرورش کشور نیازمند کمک است و تصویب این لایحه جزو وظایف مجلس در قبال معلمان است، افزود: بر اساس این قانون، مصلحت معلمان انجام شد.

وی با اشاره به اینکه در ابتدا فقط باید 500 هزار معلم در رتبه بندی قرار می گرفتند خاطرنشان کرد: با تغییرات این لایحه و پس از تصویب در مجلس بیش از 800 هزار معلم در لایحه رتبه بندی قرار گرفتند.

نماینده حوزه انتخابیه استان سمنان در مجلس شورای اسلامی افزود: طبق گزارش رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، این کمیسیون در نظر دارد دوباره این لایحه را بررسی و نهایی کند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید