آمریکا در راه فروپاشی است و ما شاهد سقوط رژیم صهیونیستی خواهیم بود

573004 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز؛ غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سخنانی پیش از نماز جمعه تهران (جمعه 13 آذر) که در مصلی تهران برگزار شد، هفته بسیج را تبریک و به روح بیش از 92 هزار نفر درود فرستاد. شهدای بسیجی میهن اسلامی به ویژه شهدای مبارزه با قیام اخیر صهیونیست های آمریکایی گفتند: هفته بسیج و 14 آذر سالروز صدور فرمان تاریخی را به ملت ایران و رهبر انقلاب تبریک می گویم. امام راحل درباره تشکیل شجره بسیج.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: امام راحل با الهام از خداوند متعال بسیج را به عنوان شاخه ای از انقلاب اسلامی برای حمل پرچم انقلاب اسلامی و پاسداری از انقلاب اسلامی و بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی که نظام مقدس انقلاب اسلامی است تشکیل دادند. جمهوری اسلامی ایران.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: از ابتدای تشکیل بسیج در آذرماه سال 58 تا به امروز دنیا شاهد دستاوردهای فرزندان بسیجی ملت ایران بوده و از این پس این پرچمداران مکتب حفاظت، ایثار و شهادت و مکتب عاشورا، پیروزی های بزرگی را برای ملت ایران به ارمغان می آورد و در کنار ملت ایران و در میان ملت ایران در دفاع و پاسداری از انقلاب اسلامی، افتخارات بزرگی از نقاط عطف تاریخی را ایجاد و خلق خواهد کرد.

سلیمانی با بیان اینکه امروز جهان از یک نقطه عطف تاریخی بزرگ عبور می کند، تصریح کرد: همانطور که رهبر انقلاب در آستانه 22 آبان فرمودند نظم نوین جهانی در حال شکل گیری است و قدرت از غرب به شرق در حال انتقال است.

  زندگی شماره یک تیم ملی روی پرده سینما می رود

وی گفت: قدرت علمی، اقتصادی، فرهنگی، نظامی و امنیتی از غرب به شرق در حال انتقال است. ایران عزیز با گفتمانی متمدن و جذاب در قلب آسیا، گل سرسبد تولید تمدن نوین اسلامی و گذر از مرحله دولت سازی و جامعه پذیری و رسیدن به مرحله تمدن قرار گرفته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه از دوره رنسانس شاهد ایجاد مکاتب کاذب غربی بوده ایم که جاذبه های کاذبی را برای ملت های جهان ایجاد می کند، تصریح کرد: بیش از سه قرن تمدن غرب توانست فریب دهد. جهان و با غارت و چپاول ملت های تحت سلطه، رژیم ها برای ایجاد عقیده در قاره های جهان در کشورهای جهان و قرار دادن مردم کشورهای تحت سیطره، ظلم، استعمار و استثمار خود.

سلیمانی با تاکید بر اینکه پیروزی انقلاب اسلامی آغاز فروپاشی این جریان بود و پیروزی انقلاب هندسه قدرت را در جهان تغییر داد، ادامه داد: امام راحل و ملت بزرگ ایران مفهوم قدرت را در جهان تغییر دادند. پیروزی انقلاب اسلامی و در انقلاب اسلامی قدرت نظامی سخت و قدرت عظیم اقتصادی با توجه به تغییر مفهوم قدرت برآمده از انقلاب اسلامی ناکارآمد شد. امروز نظام سلطه و آمریکا در رأس قدرت نظامی بالا و قدرت اقتصادی قابل توجه خود، توانایی اعمال قدرت در مناطق خارج از آمریکا را ندارد، به همین دلیل آمریکا در مسیر فروپاشی و فروپاشی قرار دارد.

وی بیان کرد: دلیل اصلی این امر یک موضوع مهم و بسیار راهبردی است و آن این است که تمدن غرب فاقد گفتمان جذاب برای استقبال ملت های جهان است، حتی ملت های کشورهای غربی نیز از گفتمان های موجود استقبال نمی کنند. غرب.

  در صورت توافق قیمت مسکن چه خواهد شد؟

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه گفتمان لیبرال دموکراسی به عنوان آخرین گفتمان تمدن غرب جذابیت خود را برای ملت های جهان از دست داده است، گفت: امروز در غرب گفتمانی برای عرضه انسانیت وجود ندارد. دست، با پیروزی انقلاب، گفتمان با پرچم ملت بزرگ ایران است.» در سراسر جهان منتشر شد.

سلیمانی تصریح کرد: امروز نظام سلطه و در رأس آن آمریکا با قدرت نظامی بالای خود توانایی اعمال قدرت در منطقه خارج از آمریکا را ندارند و به همین دلیل آمریکا در مسیر فروپاشی قرار گرفته است. دلیل آن این است که تمدن غرب فاقد یک گفتمان جذاب است که مورد استقبال ملت های جهان قرار گرفته است. آخرین گفتمان غرب، گفتمان لیبرال دموکراسی بود و این گفتمان جذابیت خود را برای جهان از دست داده است. با پیروزی انقلاب گفتمانی با پرچم انقلاب در دنیا منتشر شد و آن گفتمان انقلاب اسلامی بود. گفتمانی که مورد استقبال ملت های مسلمان قرار گرفت.

وی تاکید کرد: شورشی که این روزها سیا و موساد به راه انداختند و با استفاده از همه ظرفیت های دنیا و با استفاده از سازمان های جاسوسی متمرکز بر اغتشاشات مناطق غربی کشور، می خواستند راه این گفتمان را ببندند و آنها را ببندند. تصور کردید دیدید چگونه با تلاش مذبوحانه جاسوسی می توانند جلوی راه یک ملت بزرگ را بگیرند و همچنین دیدید که ملت ایران چگونه در مقابل این توطئه ایستادگی کردند. فرزندان اسلام با دست خالی و بدون سلاح با این توطئه روبرو شدند و این توطئه شکست خورد.

وی گفت: بسیج پرچمدار گفتمان انقلاب اسلامی است و تفکر بسیجی در کشور ما حاکم است و امروز ملت بسیجی داریم. بسیجیان پرچمدار تفکر بسیجی در بین مردم ایران و حاملان ارزش های انقلاب اسلامی هستند.

  رقم پیشنهادی مهاجم برزیلی به باشگاه پرسپولیس دو برابر شد

وی در پایان گفت: دنیا باید بداند که با وجود بسیج مردمی و تشکیل جبهه مقاومت و در گام دوم انقلاب شاهد خلق پیروزی انقلاب و سقوط خواهیم بود. رژیم بدنام کودک کشی در اسرائیل».

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید