آمریکا تیم بهتری از ولز است/تیم ملی نباید به فکر مسائل حاشیه ای باشد

هافبک سابق استقلال و سپاهان تاکید کرد که حریف سه شنبه شب تیم ملی ایران در مرحله گروهی جام جهانی 2022 تیم بهتری نسبت به ولز است.

احمد جمشیدیان درباره برد تیم ملی مقابل ولز و امیدهای ملی پوشان برای صعود به مرحله حذفی بیان کرد: بازی مقابل انگلیس شرایط خاصی داشت و متاسفانه تغییراتی در ترکیب باعث شد شکست تلخی را متحمل شویم اما در دیدار مقابل انگلیس شرایط ولز تغییر کرد و ترکیب تغییر کرد. و سیستم تیم ملی نقش مهمی در گرفتن سه امتیاز بازی داشت، این پیروزی قطعا وضعیت روحی و روانی بازیکنان را تغییر داد و انگیزه بالایی برای بازی مقابل آمریکا خواهند داشت.

وی در ادامه با اشاره به تغییراتی که کی روش در دیدار مقابل ولز انجام داد، خاطرنشان کرد: بازیکنان باکیفیتی داریم و دست کی روش در آن قسمت باز است. با در نظر گرفتن 11 بازیکن ابتدایی، همیشه افراد توانمندی روی نیمکت تیم ملی حضور دارند و دیدیم که ذخیره ها چگونه توانستند نمایش خوبی مقابل ولز به نمایش بگذارند، هرچند که تیم ما با جدایی امثال آزمون و نورالهی کمی افت کرد. اما در ادامه اخراج دروازه بان حریف به تیم ملی کمک کرد تا در دقایق پایانی تهاجمی تر بازی کند.

جمشیدیان در خصوص بازی بعدی تیم ملی مقابل آمریکا گفت: بازی متفاوتی است و آخرین بازی مرحله گروهی است. البته تقابل با آمریکا لحظات حساس خود را دارد و تیم ملی نباید در این دیدار وارد مسائل حاشیه ای شود. بازیکنان باتجربه ای داریم که می توانند به نتیجه دلخواه تیم ملی برسند اما بازی آسانی در پیش نداریم. آمریکا تیم بهتری نسبت به ولز است و بازیکنان خوبی دارد اما ما می توانیم بر این تیم غلبه کنیم و به مرحله گروهی صعود کنیم.

  شلوار مهور الوند کیسه شن + عکس

دیدگاهتان را بنویسید