آمریکا تحریم های جدیدی را علیه حزب الله اعمال می کند

550995 خبر ناگهانی

به گزارش بین الملل ایسکانیوز، سرویس کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد که تحریم های جدیدی را علیه حزب الله لبنان اعمال کرده است.

ادامه مطلب

در بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا آمده است: «سرویس کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری امروز احمد جلال رضی عبدالله، تاجر و سرمایه گذار لبنانی حزب الله و پنج تن از دستیاران وی و هشت شرکت در لبنان و عراق را تحریم کرد. »

در این بیانیه آمده است که تحریم ها نشان می دهد که حزب الله از پوشش شرکت های حقوقی برای ایجاد درآمد و تأثیرگذاری بر سرمایه گذاری تجاری استفاده می کند.

«احمد جلال رضی عبدالله» (شهروند لبنان)، «علی رضا عبدالله» (شهروند عراقی)، «حسین احمد جلال عبدالله» (شهروند لبنانی)، «حسین احمد جلال عبدالله» (شهروند لبنان)، «حسین احمد جلال عبدالله» لبنانی شهروند)، حسین احمد جلال عبدالله (شهروند لبنان)، حسین احمد جلال عبدالله (شهروند لبنانی)، حسین احمد جلال عبدالله (شهروند لبنانی) (شهروند لبنان) (شهروند لبنان)، حسین کامل عطیه، شهروند لبنانی) و «جوزف ایلیا هیدموس» ( شهروند لبنانی) افرادی هستند که نام آنها در این لیست آمده است.

دولت آمریکا در تلاش است تا از محبوبیت حزب الله در لبنان بکاهد. به همین دلیل، واشنگتن فشار زیادی بر کشورهای اروپایی وارد کرده است تا کل حزب الله را تروریستی اعلام کنند. ایالات متحده همچنین چندین بانک و شخصیت لبنانی را به اتهام ارتباط با حزب الله در فهرست تحریم ها قرار داده است.

این تصمیم در حالی اتخاذ شد که حزب الله یکی از مهم ترین احزاب سیاسی در لبنان است. اقدام آمریکا در لبنان بارها از سوی کارشناسان و تحلیلگران سیاسی مورد انتقاد قرار گرفته است و می گویند حزب الله نقش مهمی در حفظ صلح و ثبات در لبنان و مبارزه با گروه های تروریستی و افراطی در منطقه داشته است.

  فیفا کوتاه نیست، زنان باید برای لیگ به ورزشگاه بیایند

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید