آمریکا به دنبال ملتی بی شخصیت و مردمی بی تفاوت است

523645 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی ظهر امروز در گردهمایی افسران و فرماندهان منطقه یکم نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: آمریکا به دنبال ملتی بی شخصیت و مردمی بی تفاوت و زمین سوخته است و نمی بیند. پیشرفت و بالندگی جمهوری اسلامی ایران و امروز دشمن این است که مایه نگرانی است.

ادامه مطلب

وی گفت: عزت هر ملتی در گرو شناخت دقیق دشمن و برخورد هوشمندانه با اوست. تجربه ندانستن دشمن و عدم رویارویی با او در برخی کشورها باید برای همه درس عبرت باشد.

حجت الاسلام محمد حسنی ادامه داد: اگر در حوزه تحلیل دشمن بیشتر کار نکنیم آسیب های زیادی خواهیم دید. پس مستحب است که مسلمان زمان شناس و دشمن باشد. جمهوری اسلامی ایران دشمن دارد اما دشمن شماره یک ما و دشمن شماره یک بشریت و مستضعفان و همچنین همه ادیان در آمریکاست. این حقیقتی است که امام خمینی (ره) بارها گفته اند. فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) نیز آمریکا را خطرناک ترین دشمن می داند و ریشه خطر اسرائیل را در آمریکا می داند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم دشمنی آمریکا و نقش اولیه آن در دشمنی با کشورمان را برای نسل جوان توضیح دهیم. آمریکا همیشه با ما دشمنی داشته است. مشکل آمریکا روحانیت نیست، آنها قبلاً با عملکردشان ماهیت ضدایرانی خود را نشان داده اند. کودتا علیه دولت قانونی، حمایت از سازمان تروریستی منافقین، حمله به سکوهای نفتی و تانکرهای نفتی در پایان جنگ، حمله به هواپیمای مسافربری که همه مسافران آن مردم عادی بودند و اعمال بی سابقه ترین تحریم ها. حتی تحریم داروی بیماران فلج تنها نمونه هایی از خصومت آمریکا با ایران است. با وجود این جنایات، چگونه عده ای هنوز از آمریکا حمایت می کنند و از برقراری رابطه با آنها صحبت می کنند.

  هواشناسی ایران/ وزش باد شدید جنوب و غرب تهران

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی با اشاره به اینکه دشمن با جلوگیری از برنامه صلح آمیز هسته ای در مسیر پیشرفت جمهوری اسلامی ایران ایستاده است، خاطرنشان کرد: برخی کارشناسان معتقدند آمریکا با تحریم ها نتیجه ای نگرفته و به آشوب پناه برده و به دنبال تجزیه ایران است که همه اینها نشان از دشمنی آمریکا با ملت ایران دارد، اما می دانند ملت ایران که پرورش یافته مکتب ایران است. امام حسین (ع) تسلیم نمی شود. هر چقدر هم شکست بخوریم، دشمن موفق نخواهد شد و این حقیقتی است که در صدور برجام دیده شد.

وی تاکید کرد: سوال ما این است که کشورهایی که در مقابل آمریکا شکست خوردند، آیا آمریکا در مقابل آنها شکست خورد؟ اینطور نیست. آمریکا به دنبال ملتی بی شخصیت و مردمی بی تفاوت و زمین سوخته است و نمی تواند پیشرفت و رشد جمهوری اسلامی ایران را ببیند و امروز دشمن به اقدامات اساسی ما واقف است و از حرکت رو به جلوی دولت انقلاب آگاه است. نگران بحث ما با آمریکا درباره اسلام، ایران، استقلال و عزت ایران اسلامی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید