آمریکا بزرگترین مانع برای صلح و ثبات در سوریه است

528821 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، ژنرال علی مملوک رئیس سازمان امنیت ملی سوریه که به تهران سفر کرده است، ظهر امروز (یکشنبه) با علی شمهانی، نماینده ولی فقیه و دبیر شورای امنیت ملی کشورمان دیدار و درباره روابط دوجانبه گفتگو کرد. و مهم ترین اتفاقات منطقه.آه و جهانی صحبت کردند.

بیشتر بخوانید:

مذاکره با آمریکا در دستور کار ایران نیست

شمانی در این دیدار به تشریح نقش مخرب آمریکا در ایجاد بحران های منطقه ای و جهانی با هدف تسلط بر کشورهای جهان و غارت منابع و ثبات آنها در آن کشور پرداخت.

دبیر شورای امنیت ملی با اشاره به افزایش تحرکات سیاسی و میدانی آمریکا برای تسلیح، آموزش و هدف قرار دادن گروه های تروریستی در سوریه، گفت: ادامه این روند نه تنها امنیت سوریه را تضعیف می کند بلکه امنیت منطقه را نیز تهدید می کند.

وی گسترش تروریسم، ناامنی و تغییرات قومیتی با اهداف تجزیه طلبانه را از راهبردهای اصلی نظام سلطه سوریه برشمرد و افزود: متاسفانه برخی از همسایگان سوریه در عرصه دشمنان ثبات و امنیت در منطقه نقش آفرینی می کنند.
شمهانی با بیان اینکه راه مقابله با این توطئه های شوم حفظ انسجام ملی و روحیه و سیاست مقاومت است، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران که در سخت ترین شرایط در کنار ملت و دولت سوریه ایستاده و بر شرارت تروریست ها ایستاد. گروه ها و حامیان آنها، همچنان در کنار مردم و دولت سوریه خواهد بود.

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان همچنین با اشاره به روابط خوب دو کشور بر لزوم اتخاذ راهبردهای مناسب برای تسهیل و تسریع در اجرای توافقات تهران – دمشق به ویژه در حوزه اقتصادی تاکید کرد.

  اسطوره پاکرو هم تیمی مرد را ترک کرد + فیلم

در این دیدار، علی مملوک، رئیس سازمان امنیت ملی سوریه، با قدردانی از نقش عالی جمهوری اسلامی در حمایت از سوریه در برابر تروریسم و ​​جنایات آمریکا، بر تداوم همکاری‌های آمیخته با خون دو کشور بین تهران و دمشق تاکید کرد. . . شهدا..

وی با ارائه گزارشی از وضعیت امنیتی مناطق مختلف کشور خاطرنشان کرد: سوریه با تلاش مشترک دولت، مردم و نیروهای مسلح و حمایت موثر کشورهای دوست در برابر تروریسم تکفیری و آن، بر بحران امنیتی فائق آمده است. حامیان.”

سرلشکر مملوک با اشاره به فرصت‌های اقتصادی قابل توجه برای همکاری‌های مشترک دو کشور در زمینه‌های مختلف، افزود: حضور شرکت‌ها و فعالان اقتصادی ایرانی در سوریه و تداوم همکاری‌های مشترک در بخش‌های اقتصادی و تجاری، منافع ماندگاری را برای دو کشور به همراه دارد. “

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید