آمریکایی ها باید بین ریاکاری و خواستار توافق یکی را انتخاب کنند

545005 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، حسین امیرعبدلاخیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران عصر امروز (سه شنبه 8 آذرماه) در توییتی با اشاره به دیدار خود با «جوزف بورل» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در حاشیه این دیدار، گفت: در نشست بغداد 2 در اردن و نوشت: در حاشیه کنفرانس بغداد 2 در اردن، با جوزپ بورل (با حضور دکتر باقری و مورا) دیداری دو ساعته داشتم و همه جوانب وین را بررسی کردیم. توافق کنید.

وی افزود: بورل بر عزم خود برای به نتیجه رساندن مذاکرات در وین تاکید کرد. این یک جلسه صریح، دوستانه و سازنده بود. بحران اوکراین و انرژی نیز مورد بحث قرار گرفت.

وزیر امور خارجه همچنین رویکرد غرب در حمایت از شورشیان و اعمال تحریم‌های غیرقانونی علیه ایران را محکوم کرد و گفت: آماده هستیم مذاکرات در وین را به نتیجه برسانیم.

امیر عبداللهیان برای شرکت در نشست بغداد 2 صبح امروز (سه شنبه) وارد امان شد. دیروز او از حضور بورل و مورا در اردن خبر داد. او گفت: آقای بورل و آقای مورا همزمان با ورود ما به اردن سفر خواهند کرد. تماس ها و صحبت های همکارم آقای باقری با مورا و صحبت های من با بورل به صورت جدی پیش می رود. اردن فرصت خوبی برای پایان مذاکرات است. امیدوارم با توجه به رویکرد آمریکایی ها در سه ماه اخیر، شاهد تغییر رویکرد باشیم و طرف آمریکایی رفتاری واقع بینانه داشته باشد. من برای مردم آمریکا روشن می‌کنم که باید بین نفاق خواستار توافق و بازگرداندن آمریکا به برجام یکی را انتخاب کنند.

انتهای پیام/

  به مردم و حسینی درست بگویید که برجام به نفع مردم بود

دیدگاهتان را بنویسید