آلیشیا: من نمی توانم با هواداران بحث کنم

امید عالیشاه بازیکن پرسپولیس در جریان دیدار این تیم مقابل پیکان از زمین بازی اخراج شد و به همین دلیل این بازیکن از محوطه ورزشگاه آزادی به تماشای بازی تیمش مقابل پیکان نشست.

در یکی دو روز اخیر عکس‌هایی از امید عالیشاه منتشر شده که به سمت صندلی می‌رود تا روی سکوهای ورزشگاه آزادی بنشیند و با مردی صحبت می‌کند که برخی رسانه‌ها از او به عنوان هوادار پرسپولیس یاد کردند، اما دنبال‌کنندگان ما فاش کردند که این این درست نیست.

امید علیچاه درباره این اتفاق و عکس هایی که با او منتشر شده است، اعلام کرد که با یکی از هواداران پرسپولیس درگیر شده است: متأسفانه این سوالات صحت ندارد. اولاً آقایی که من با او صحبت کردم طرفدار پرسپولیس نبود. هیچ وقت به خودم اجازه نمی دهم با هواداران پرسپولیس بحث کنم و روزی هم به خودم اجازه نمی دهم. هرگز جرات حمایت از هواداران پرسپولیس را ندارم.

وی افزود: یکی دیگر از مشکلاتی که باید به آن اشاره کنم این است که من دعوا نکردم و فقط با این فرد صحبت کردم اما متاسفانه این موضوع را زیاد کردند و حاشیه سازی کردند. باید بگویم هیچ مشکلی وجود نداشت و بعد از صحبت با این مرد بدون مشکل روی سکو نشستم و بازی پرسپولیس را تماشا کردم.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید