آلمان کشوری است که رژیم صدام را به سلاح های شیمیایی مجهز کرد

572451 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، کاظم غریب آبادی؛ معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی در واکنش به برگزاری جلسه فوق العاده شورای حقوق بشر درباره ایران و اظهارات وزیر امور خارجه آلمان در آن جلسه ایران در توئیتی نوشت: «امروز وزیر امور خارجه رژیم آلمان بیانیه‌ای را تقلبانه به شورای حقوق بشر ارائه کرد. آلمان همان کشوری است که رژیم صدام را به سلاح های شیمیایی مجهز کرد و باعث کشته شدن 13 هزار نفر از جمله کودکان و زنان در شهر کردنشین سردشت و مجروح شدن بیش از 100 هزار نفر شد.

دبیر ستاد حقوق بشر افزود. رژیم آلمان که با تحریم‌های غیرانسانی یکجانبه و با سابقه سیاه همدستی در ترور شهید سلیمانی همچنان به نقض حقوق بشر ایرانیان ادامه می‌دهد، باید به سیاست‌های فریبکارانه و فریبنده حقوق بشری خود پایان دهد.

غریب آبادی ادامه داد: در حالی که با اعمال قهریه های یکجانبه و حمایت و پذیرش گروه های تروریستی که جان 17 هزار ایرانی بی گناه را گرفته اند، حقوق ایرانیان توسط رژیم های آمریکا، انگلیس، آلمان و فرانسه به طور گسترده پایمال می شود. نشست حقوق بشر در مورد ایران یک اقدام متقلبانه است.

انتهای پیام/

  شایع ترین سرطان ها در مردان و زنان کدامند؟

دیدگاهتان را بنویسید