آقا کریم برای هر بازی تیم ملی چقدر می گیرد؟

بر اساس اسناد مالی و نقدی فدراسیون فوتبال، کریم باقری به عنوان دستیار دراگان اسکوچیچ برای هر بازی تیم ملی 155 میلیون تن حقوق به عنوان حقوق و مزایا دریافت کرده است.

کریم باقری پیش از اعزام تیم ملی فوتبال ایران به مسابقات مقدماتی جام جهانی بحرین، با درخواست دراگان اسکوچیچ و تایید شهاب الدین عزیزی هادم به عضویت تیم ملی در آمد. او سال گذشته در طول اردوها تمرینات پرسپولیس را ترک کرد و به تیم ملی ایران پیوست و نقشی بین سرپرست و مربی تیم ملی داشت که باید نظم را در اردوها حفظ می کرد. از شخصیت کاریزماتیک او

اما در پی انتشار ارقام دریافتی رفقای رئیس و اعضای فدراسیون فوتبال و تیم ملی در دوران ریاست شهاب‌الدین عزیزی هادم، کریم بهاگری متهم به دریافت دستمزد 100 میلیون تنی در هر مسابقه شد که برای برخی غیرقابل قبول بود.

بر اساس برخی از اسناد مالی ریاست عزیزی هادم که در اختیار ایسنا است، قراردادهای عظیم و خیره کننده ای با کادر اجرایی و فنی تیم ملی منعقد شده است که نشان می دهد نه تنها حقوق های باورنکردنی، بلکه جوایز نیز پرداخت شده است. در این مدت به این افراد دستمزد اضافه پرداخت می شود.

کریم باقری او با قراردادی 100 میلیون تنی برای هر بازی، برای 9 بازی 900 میلیون تن دریافت کرد و علاوه بر این مبلغ 915 میلیون تن به اضافه 52 میلیون و 700 هزار تن، پول تو جیبی این فدراسیون به میزان حقوق و دستمزد است. مزایای بیل مکانیکی کریم ظرف یک سال همکاری با فدراسیون فوتبال به یک میلیارد و 867 میلیون و 700 هزار تن می رسد.

  بازنشستگان ممکن است شروع به پرداخت کنند

هم محمد خانبانآنالیزور تیم ملی که به عنوان مجری با این تیم کار می کرد برای هر بازی 70 میلیون تن دریافت کرد که در مجموع به 840 میلیون تن رسید. حنبان با دریافت حدود 875 میلیون تن، 9 میلیون و 200 هزار تن جایزه و 26 میلیون و 300 هزار تن پول جیبی یورو دریافت کرد.

البته ایراداتی به مبلغ دریافتی کریم باقری و مهرداد حنبان، کمک مربی و آنالیزور تیم ملی برای حضور همزمان پرسپولیس و دریافت حقوق و مزایای این تیم وجود دارد، زیرا بر اساس این جوایز پذیرفته شده است. توسط این دو نفر غیر معمول است. و این نسبت به دوره های قبل غیرعادی و بی سابقه است.

در کنار این افراد، محمودرضا رضاییمدیر سابق رسانه ای تیم ملی علاوه بر حقوق ماهیانه 35 میلیون تومان و پاداش 189 میلیون و 200 هزار تومانی و پاداش 52 میلیون و 700 هزار تومانی، در مجموع 609 میلیون و 200 هزار تومان دریافت کرده است. تومان از این فدراسیون.

علی عسگر گربانعلی پور مربی بدنساز تیم ملی ایران که در اواسط مرحله انتخابی به عضویت تیم ملی درآمد، ماهیانه 80 میلیون تن حقوق و مزایای و 609 میلیون تن پاداش مجموعاً 6 ماه و یک میلیارد و 115 دریافت می کند. میلیون تن

حسابرسی صورت های مالی و قراردادهای موجود پرداخت پاداش ها و کتاب های گزارش نشده در FF را نشان می دهد. بر اساس سقف حقوق و مزایای موسسات عمومی غیردولتی در سال 1400 بالغ بر 33 میلیون و 700 هزار تن برای مدیریت ارشد و دریافت کمک های دولتی که 80 درصد از درآمدهای این فدراسیون را شامل می شود، حقوق و مزایای دریافتی از محل. کارکنان فدراسیون فوتبال هیچ توجیه قانونی نداشت و غیرقانونی بود.

  می خواهم با پرسپولیس قهرمان آسیا شوم

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید