آغاز اولین پیش فروش ایران خودرو در سال 1401

553797 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، در پی اجرای طرح های فروش ایران خودرو در روز سه شنبه هفته جاری که شانزدهمین طرح یکساله پیش فروش ایران خودرو است و فاز اول آن در سال 1401 است، هشت محصول از این گروه خودروسازی پیشنهاد شده است؛ در این میان، در عین حال اولین طرح حمایت از فروش محصولات این گروه خودرویی برای توزیع خودرو به مادران دو فرزند یا بیشتر اجرا می شود.

البته شایان ذکر است که ایران خودرو برای چهارمین بار در حمایت از قانون جوانان طرح فروش خود را حفظ می کند، اما این مرحله اولین پیش فروش این گروه خودرویی بر اساس این قانون است و سه مرحله قبلی به صورت زیر برگزار شد. فروش فوق العاده

آخرین طرح پیش فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در هفته اول اسفند ماه 1400 برای هشت محصول این شرکت شامل توربوشارژر دناپلاس در دو مدل دستی و اتوماتیک، تارا در دو مدل دستی و اتوماتیک، راناپلاس در دو مدل معمولی. مدل ها و سقف شیشه ای سورنوپلاس و پژو 207 دستی با سقف شیشه ای می باشد.

این گروه خودروسازی هم اکنون در صدر پیش فروش محصولات خود همچنان هشت محصول از جمله تارا در دو مدل دستی و اتوماتیک، پژو 207i در دو مدل دستی با سقف شیشه ای رنگارنگ و اتوماتیک، راناپلاس، سورنوپلاس، توربوشارژر دناپلاس در مدل های اتوماتیک و دستی گیربکس شش سرعته و فرمان برقی موجود می باشد. متقاضیان می توانند از امروز (23 فروردین) تا پایان روز پنجشنبه (5 فروردین) با مراجعه به سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir درخواست خود را ثبت کنند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

موعد تحویل این خودرو بسته به نوع خودرو و قیمت زمان تحویل مشخص شده در قرارداد منتخب از اسفند 1401 لغایت فروردین 1402 می باشد.

آغاز اولین پیش فروش ایران خودرو در سال جدید

طبق روال روز سه شنبه ایران خودرو، قرعه کشی انتخاب مشتریان نهایی شنبه هفته آینده (27 فروردین) با حضور رگولاتوری انجام و به صورت زنده از سایت ikco.ir ایران خودرو و سایت آپارات این شرکت پخش خواهد شد. .

مشتریان منتخب این طرح حداکثر تا سه روز فرصت دارند مبلغ پیش پرداخت خودرو را از طریق همین سایت برای فروش آنلاین واریز کنند. بدیهی است عدم واریز وجه در حساب در مدت زمان تعیین شده به منزله انصراف و ثبت نام متقاضی به منزله اتصال می باشد.

در این مرحله از پیش فروش یکساله گروه صنعتی ایران خودرو، شرایط ثبت نام و محدودیت های فروش از قبیل اختصاص خودرو به هر کد ملی حداقل 48 ماه پس از خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) توسط ایران خودرو. و شرکت های سایپا بدون علامت پلیس فعال برای متقاضی، گواهی معتبر، شماره حساب و شماره تماس اعلام شده با متقاضی و … ارائه می گردد.

همچنین امکان صلح و واگذاری خودرو حتی به صورت وکیل طبق مصوبات کمیسیون خودرو وجود ندارد، ثبت نام برای مشتریان حقوقی امکان پذیر نخواهد بود و از زمان واریز تا تحویل خودرو، هزینه مشارکت و لغو صفر خواهد بود.

همچنین ممکن است برگزیدگان طرح های قبلی خودرو ایران که موفق به واریز وجه در طرح های قبلی فروش خودرو نشده اند، در این مرحله از فروش مجدد ثبت نام کنند.

  از سفر در زمان چه می دانید؟

همانطور که گفته شد، همزمان با شانزدهمین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو، این گروه خودروسازی برای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانان در 13 آبان ماه، چهارمین طرح خود را برای حمایت از توزیع خودرو به مادران دارای دو فرزند آغاز کرد. و احتمال اینکه فرزند دوم یا بعدی بعد از تاریخ فوق متولد شود بیشتر است.

آغاز اولین پیش فروش ایران خودرو در سال جدید

همچنین عدم وجود پلاک پلیس فعال برای متقاضی و یا ارائه گواهی معتبر در طرح فروش طرح دفاعی وجود ندارد. مادران واجد شرایط امکان ثبت نام خودرو از محصولات ایران خودرو را خواهند داشت. در صورتی که تعداد داوطلبان مشمول این بخشنامه بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، برگزیدگان نهایی به قید قرعه مشخص خواهند شد. در غیر این صورت کلیه مادران واجد شرایط که شرایط آنها به تایید سازمان های مربوطه می رسد، می توانند خودروی انتخابی را واریز کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید