آرمان گرایی و الزامات دانشجویی باید واقع بینانه باشد/ ایجاد شورای تعامل بین دانشگاه و دانشجو

530978 خبر ناگهانی

فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در نشستی با اعضای تشکل های بسیج دانشجویی و دانشگاه آزاد اسلامی در تبریز در پاسخ به سوالات مطرح شده از سوی تشکل ها گفت: آرمان گرایی و مطالبه گری «دانشجویی» باید با هم تلفیق شود. “واقع بین باشید. دانش آموزان باید واقعیت ها را ببینند و هرگز از ایده آل های خود دست نکشند.

وی در خصوص برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برگزاری رویداد کرسی های آزاد اندیشی که با پیام و حمایت مقام معظم رهبری همراه بود، حاصل تلاش دانشجویان و مایه مباهات است. دانشگاه آزاد اسلامی.”

جهانبین به راه اندازی شورای تعامل دانشگاه و دانشجو اشاره کرد و گفت: این شورا بر اساس رشد و تربیت اجتماعی در دانشگاه ایجاد شد تا دانشجویان با استفاده از تجربیات خود در دانشگاه آمادگی پذیرش مسئولیت های خطیر اجتماعی را داشته باشند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص آموزش دانشجویی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی مفتخر است که امکانات آموزشی و پژوهشی را برای همه اقشار جامعه فراهم کرده است. دانشگاه آزاد اسلامی معتقد است افزایش غیرمنطقی شهریه باعث محرومیت دانشجویان ضعیف از تحصیل می شود. دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال حل مشکلات جامعه با توانمندی های دانش بنیان دانشگاه است.

جهانبین ادامه داد: مسئولیت همگانی است و همه اساتید، کارکنان، مدیریت، سازمان ها و …. باید با صراحت و همدلی وارد عرصه عفاف و حجاب شوند و نقش مهمی در فرهنگ سازی حجاب در عرصه دانشگاه ایفا کنند.

انتهای پیام/

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید