آخرین وضعیت پروازها از نظر افزایش گرد و غبار

533038 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، رئیس اداره هوانوردی و روابط بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: به دلیل گرد و غبار ایجاد شده امروز در آسمان کشور، پرواز لغو نشد زیرا دید کافی وجود دارد، اما مسافران باید قبل از آن حرکت کنند. عزیمت به فرودگاه آخرین وضعیت پرواز را بررسی کنید.

ادامه مطلب

منبع تولید در عراق و سوریه گرد و خاک در ایران

حسن خوشخو گفت: با توجه به گرد و غبار ایجاد شده در آسمان ایران، دید برای پروازهای داخلی و خارجی کاهش یافته است، اما این امر تاثیری در لغو این پروازها نداشته است، چرا که با وجود این شرایط، دید همچنان بیش از دو تا سه کیلومتر است. .

وی افزود: اگرچه تصمیم در این زمینه برای هر شرکت هواپیمایی بر اساس پروتکل های خاص خود و از نظر ایمنی پرواز و مسافر متفاوت است، اما دید کافی برای نشست و برخاست هواپیما وجود دارد و به نظر می رسد مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد. با توجه.”

معاون موقت هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: بر اساس پیش بینی های سازمان هواشناسی، گرد و غبار طی سه روز آینده ادامه دارد و امروز به اوج خود می رسد. بیشتر بود اما الان وضعیت بهتر شده و انتظار می رود در ساعات و روزهای آینده تمرکز کاهش پیدا کند.

هوشو گفت: با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی و اینکه ممکن است اتفاق خاصی در این منطقه بیفتد و منظره مناسبی برای پرواز نیست، به همه مسافران توصیه می کنیم قبل از خروج از فرودگاه وضعیت پرواز خود را بررسی کنند و با فرودگاه یا ایرلاین “با دلخواه تماس بگیرید.

  مشکل برق صنعتی باید سریعا حل شود

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید