آخرین مهلت صدور احکام رتبه بندی ادارات تا ساعت 18 امروز می باشد

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش دقایقی پیش از صدور حکم رتبه بندی 715 هزار معلم برای دریافت «مزایای رتبه بندی آموزشی معلمان» خبر داد و تاکید کرد: مسائل اداری مناطق و شهرستان های آموزشی موجب شده است. تا ساعت 18 امروز نسبت به صدور حکم مذکور برای بقیه افراد.

صادق ستاری فرد در گفت وگو با ایسنا، گفت: امور اداری مناطق و شهرستان های آموزشی تا ساعت 18 امروز فرصت دارند نسبت به صدور احکام ارزشیابی معلمان برای دریافت «مزایای ارزشیابی آموزشی معلمان» اقدام کنند.

وی افزود: در حال صدور دستور آموزش برای تمامی معلمان در این مرحله و برای آبان ماه هستیم. پس از صدور این احکام، یعنی بلافاصله از صبح فردا، صدور احکام قطعی را آغاز می کنیم.

وی با اعلام اینکه تا ساعت 14 و 10 دقیقه امروز برای 715 هزار نفر حکم تربیت معلم و برای 900 هزار نفر حکم بازپس گیری حقوق صادر شده است، گفت: هر دو افزایش همراه با همکاری برنامه و سازمان بودجه خواهد بود. این ماه پرداخت شد

ستاری فرد بار دیگر تاکید کرد: بخشداری ها باید تا ساعت 18 امروز نسبت به بقیه موارد مربوط به صدور رای قضایی و استرداد حقوق اقدام کنند. امروز صدور احکامی به پایان می رسد و به خزانه داری ارسال می شود تا با همکاری سازمان برنامه و بودجه، هم بازپرداخت حقوق و هم کمک هزینه تحصیلی معلمان مشمولان در این ماه پرداخت شود.

وی همچنین از تلاش شبانه روزی همکاران خود در روزهای اخیر برای صدور احکام معلمان قدردانی کرد

  عصبانیت شهبازاده از نیمکت نشینی

دیدگاهتان را بنویسید