آخرین قیمت کوئیک و پراید + امروز 28 آذر 1401

به گفته تحلیلگران بازار خودرو، وزارت صنعت مدعی است هجوم دلالان به بازار خودرو یکی از دلایل افزایش قیمت خودرو به دلیل افزایش قیمت محصولات خودروسازان داخلی و شکاف ایجاد شده در بازار است. در حالی که بازار ارز آرام می شود، بازار خودرو نیز دچار نوسان می شود.

کارشناسان می گویند موتور رشد نقدینگی روشن ایت روند صعودی نرخ دلار را طی می کند و در کنار آن قیمت سایر کالاها را نیز بالا می برد.

البته وزارت صنعت به عنوان یکی از دلایل افزایش قیمت خودرو، هجوم دلالان به بازار خودرو را به دلیل قیمت گذاری اجباری در محصولات خودروسازان داخلی و شکاف ایجاد شده در بازار و رونق عنوان می کند. در حدس و گمان یکی از دلایل افزایش قیمت خودروها است.

با این حال گزارش ها از بازار خودرو حاکی از آن است که قیمت پژو 206 تیپ 2 با رشد 6 میلیونی به 398 میلیون رسیده است. پژو 206 تیپ 5 نیز 5 میلیون تومان افزایش قیمت داشت و 455 میلیون تومان قیمت پیدا کرد.

پژو 207 پانورامای دستی نیز در بازار 545 میلیون تومان قیمت دارد که 10 میلیون تومان افزایش قیمت داشته است. این در شرایطی است که قیمت پژو پارس LX بدون تغییر 485 میلیون باقی مانده است.

رانا پانوراما نیز بدون تغییر و با قیمت 450 میلیون تومان فروخته شد. همچنین قیمت بنزین سمند سورن پلاس نیز بدون تغییر حدود 445 میلیون تومان اعلام شد.

این در حالی است که قیمت صندوق تیبا با 2 میلیون تومان افزایش به 250 میلیون تومان رسید. کوئیک آر نیز ۲ میلیون تومان افزایش قیمت داشت و با قیمت ۲۷۰ میلیون تومان فروخته شد. اما دنده رپید 1401 با افزایش 5 میلیون تومانی به قیمت 265 میلیون تومان رسید.

  جشنواره ملی خاطره و سفرنامه «رایحه حسینی» برگزار می شود.

شاهین هم 10 میلیون افزایش قیمت داشت. با این افزایش قیمت شاهین به 470 میلیون تومان رسید.

قیمت پراید 111 نیز نسبت به روز گذشته 3 میلیون افزایش یافت و 230 میلیون تومان قیمت پیدا کرد. ساینا نیز 265 میلیون تومان فروخته شد.

منبع: خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید