آخرین قیمت دام زنده در بازار; گوشت قرمز ارزان خواهد شد!

به گزارش مستقل آنلاین؛ رئیس شورای تامین کنندگان دام زنده از میانگین قیمت دام زنده در کشور 100 هزار تومان و لاشه 195 تا 200 هزار تومان خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: با توجه به واردات گوشت گرم و توزیع گسترده گوشت های منجمد، طی روزهای آینده شاهد کاهش قیمت در بازار خواهیم بود.

منصور پوریان گفت: با توجه به وفور دام و عرضه فراوان گوشت منجمد در تمامی استان ها، انتظار می رود در روزهای آینده شاهد ثبات در بازار گوشت باشیم.

وی میانگین قیمت فعلی هر کیلوگرم دام زنده در کشور را 100 هزار تومان و لاشه را 195 تا 200 هزار تومان اعلام کرد.

پوریان ادامه داد: اگرچه قیمت گوشت در بازار نسبت به روزهای گذشته اندکی کاهش یافته است، اما با واردات گوشت گرم کاهش قابل توجهی در قیمت گوشت برای مصرف انبوه پا، سر و گردن پیش بینی می شود. البته واردات گوشت و توزیع گوشت منجمد تاثیری بر اقلام دامی لوکس ندارد.

رئیس شورای تامین کنندگان دام، اختلاف قیمت گوشت گرم و منجمد را زیاد دانست و گفت: تفاوت قیمت قابل توجه باعث شده بخشی از تقاضا به آن سمت برود.

وی با بیان اینکه مشکلی برای تامین دام نداریم، گفت: اکنون در فصل تولید مثل هستیم که خوشبختانه نسبت به سال گذشته وضعیت بهتری دارد و در کنار واردات دام به کشتارگاه های مرزی تاثیر دارد. قیمت.”

  راه اندازی دومین طرح فروش محصولات گروه سایپا از امروز

دیدگاهتان را بنویسید