آخرین جزئیات تغییرات طرح سازمانی خدمات کشوری

562505 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، ولی اسماعیلی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی در تشریح آخرین وضعیت بررسی طرح ساماندهی کارکنان کشور گفت: کلیات این طرح در یک جلسه تصویب شد. در جلسه علنی هر دو شورا این طرح برای بررسی جزئیات به کمیته اجتماعی ارسال می شود.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: کارگروه تخصصی کمیسیون اجتماعی که برای بررسی طرح ساماندهی خدمات کشوری تشکیل شده است تقریبا هر روز تشکیل جلسه می دهد و جمع بندی نهایی کارگروه و گزارش کارگروه به زودی انجام می شود. در جلسه کمیته اجتماعی هفته آینده بررسی خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح مهم ترین تغییرات صورت گرفته در بررسی لایحه دوم این طرح گفت: علاوه بر ساماندهی کارکنان نیروهای شرکتی، نیروهای قراردادی نیز در این طرح ساماندهی می شوند. تغییرات ایجاد شده؛ همچنین با توجه به تغییرات ایجاد شده در طرح مذکور، پیش بینی شده است تعدادی از کارگران به قرارداد کار تبدیل شوند.

اسماعیلی افزود: همچنین با توجه به گستره جامعه آماری که از سازمان امور اداری و کار و مرکز پژوهش های مجلس برشمردیم، مشخص شد که بر اساس نوع قرارداد 21 سمت داریم و همچنین مقرر شد. که بر اساس این طرح وضعیت استخدامی نیروهای آموزشی و پرورشی یعنی. خدمات جابجایی و خرید نیز باید تعیین تکلیف شود.

نماینده گرامی در این خصوص گفت: تغییر وضعیت پرستاران یعنی افرادی که شاغل هستند اعم از موقت، شرکتی یا پیمانی نیز با این طرح مشخص می شود. بدیهی است اولویت با پرستارانی است که در زمان اپیدمی کرونا خدمت کرده اند.

  محکومیت پرسپولیس و استقلال

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید