آخرین اخبار از مذاکرات عیسی آل کثیر با پرسپولیس

548398 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، تیم فوتبال پرسپولیس این روزها شرایط عجیب و بی سابقه ای را در خط حمله خود تجربه می کند. تنها چند روز مانده به دیدار حساس با استقلال در هفته دوازدهم، ابتدا شیخ دیاباته مهاجم مالی در تمرین سرخ پوشان مصدوم شد و سپس یورگن لوکادیا ایران را ترک کرد و دست پرسپولیس را در حمله بست.

ادامه مطلب

به گفته یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس، لوکادیا دو تا سه هفته فرصت دارد تا به میادین بازگردد و به احتمال زیاد لوکادیا به پرسپولیس باز نخواهد گشت.

به همین دلیل کمبود مهاجم در پرسپولیس باعث شد مذاکرات با عیسی آل کثیر سرعت بگیرد. آل کثیر که تا فصل گذشته برای پرسپولیس بازی می کرد، در این فصل به دلیل مصدومیت و جراحی از لیست پرسپولیس خط خورد و حالا بازگشت و حضور در خط حمله به اولویت گل محمدی تبدیل شده است.

گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال خبر جدیدی برای آل کثیر اعلام کرد. سرمربی پرسپولیس گفت: هم با عیسی صحبت کردم و هم با باشگاه. این فقط در مورد توافق بین عیسی و باشگاه است. امیدوارم در یکی دو جلسه مشکل حل شود. من مشکل خاصی برای جذب این بازیکن ندارم. فکر می‌کنم این هفته یکی دو جلسه داشته باشیم و کار را با هم انجام دهیم.

انتهای پیام

  چرا منوهر هادی به توصیه پزشکان در مورد مهران گافوریان گوش نداد؟

دیدگاهتان را بنویسید