بهترین فیلترشکن های اندروید

در این پست از سایت سافت اندروید قصد داریم به بررسی بهترین فیلترشکن های اندروید در ماه اخیر بپردازیم و آن ها را خدمت شما معرفی کنیم تا بدون دردسر بتوانید با دریافت آن ها خیال خود را راحت کنید و بدون مشکل از اینترنت آزاد لذت ببرید.

بهترین فیلترشکن ها

دقت داشته باشید که این پست طبق نظر کاربران چیده شده و اگر جای وی پی ان مورد نظر خود را در آن خالی می بینید می توانید در قسمت کامنت ها اعلام نمایید تا به لیست اضافه شود و نظرسنجی درباره آن هم انجام شود. برای مشاهده لیست در ادامه با ما همراه باشید.

شنزو وی پی ان

Shenzo VPN

یکی از فیلتر شکن هایی که این چند روز سر و صدای زیادی به پا کرده بدون شک Shenzo VPN است که توسط تیم Oskavol Team حدود یک سال پیش طراحی شده و تا به امروز توانسته به آمار نصب بیش از پانصد هزار بار برسد که از این کاربران امتیاز 4.5 از 5.0 را نیز کسب کرده است.

سایرون وی پی ان

Saeron Vpn

دومین انتخاب ما در این لیست Saeron Vpn می باشد که توسط یک توسعه دهنده ایرانی به نام امید بیگی طراحی و رایگان در پلی استور عرضه شده که آمار نصب موفق آن به بیش از صد هزار بار هم رسیده که در نوع خود یک عدد بسیار عالی است.

بیو بیو وی پی ان

VPN - biubiuVPN Fast & Secure

و میرسیم به آخرین مورد که لقب بهترین بدون شک برازنده آن است و اسم آن چیزی نیست جز Biubiu VPN بله درست شنیده اید، وی پی انی که در کمتر چند ماه از عرضه نسخه اصلی توانست آمار دریافت خود را به بیش از یک میلیون بار برساند و از بازخورد کاربران خود امتیاز 4.2 از 5.0 را نیز به نام خود به ثبت برساند که این آمار نشانه محبوبیت آن بین کاربران است.

امیدواریم از مقاله معرفی بهترین فیلترشکن های رایگان لذت کافی را برده باشید، شما همچنین می توانید برای رفع حفره های امنیتی که توسط این نرم افزار ها ایجاد می شود مقاله راهکارهایی برای افزایش امنیت در استفاده از فیلترشکن را بخوانید.